Microblading Kaş

Microblading kaş sistemi kaşlarda ekilen kılların suni yollarla kıl efektleri vererek tekrar tamamlanması işlemidir.  Japon tekniği ile yapılan kaş çizme metodudur. Tek kullanımlık iğnelerle doğal kaş kılına özdeş kıllar çizerek derinin altına boya enjekte edilir.Sonuç son derece doğal ve kendi kaş kılından ayırt edilemez. Boyalar tamamen doğal bitki köklerinde ki pigmentten üretilmektedir. Kimyasal madde içermez, lisanslıdır.
Bu yöntemde kullanılan pigmentler asıl kaş renginize uyması ve kaşlarının halen mevcut ise bunlarla mükemmel şekilde uyum sağlamak üzere formüle edilmiştir. Sonuçlar doğal, kusursuz ve dolgun görünümlü bir kaştır.
Başlangıçta kaşlar dahza koyu görünür ancak iki haftalık süre içinde önemli ölçüde solar. Cildin pigmenti ne kadar iyi tutacağını öngörmek çok zor olduğu için bir yenilemenin yapılmasını sağlamak son derece önemlidir.

Kişilerin isteklerine göre kıl efektli kaşlar ortalama bir yıl kadar kullanılmaktadır. Kullanım süresi dolan kaştaki pigmentler vucuttan azalarak ayrılır. Her hangi bir renk değişimi microblading sistemde söz konusu değildir.

Dudak Pigmentasyonu

Dudak pigmentasyonu, dudak içi ve çevresindeki bölgeye renkli pigment parçacıklarının enjekte edilmesi ile uygulanıyor ve bu enjeksiyon sonucunda dudakların her zaman keskin kenarlı ve renkli görünmesi mümkün oluyor. Özellikle dudak sınırları çok belirsiz olan, dudakları rengini yıllar içinde kaybetmiş olanlar ve her sabah makyaj yapmak, gün içinde ruj tazelemek zorunda olanlar için ideal operasyonlardan birisi denilebilir. Dudak pigmentasyonu aslen bir dövme uygulaması denilebilir ancak normal dövmelerin aksine 5 yıla kadar varan bir ömre sahiptir ve dudak bölgesindeki derinin kendini yenilemesi ile bu süre zarfında ortadan kalkar.

Ağrısız bir işlem olan dudak pigmentasyonun pek bir yan etkisi olmamaktadır. Sadece alerjik cilt yapısına sahip insanlarda bazen yanma, kızarıklık gibi belirtiler söz konusu olabilir. Çok uzun süreli olmayan bu yan etkiler 1 gün içerisinde ortadan kalkmaktadır. Dudak pigmentasyonu yaptırdıktan sonra kişi 1-2 hafta boyunca güneş ışınlarına karşı dikkatli olmalıdır. Makyajdan uzak durulmalı, denize girilmemelidir.

 

Eyeliner

Kişilerin bakışlarını güçlendiren göz makyajlarının kalıcı hale getirilerek günlük konforun sağlandığı işlemlerdir. Kirpik diplerine doğal nokta atışları ile dipliner halinde doğal kullanılabileceği gibi kalın bir eyeliner şeklindede çekilebilir. Özellikle yaz aylarında terden ve deniz-havuz gibi ıslak alanlarda makyajın akmadan konforlu bir şekilde kalmasını sağlar. Erkeklerde doğal sürme halindede kullanılabilir.

Kalıcı eyelinerlar permenant make up tekniğiyle uygulanmakta ve kişilerin iki-iki buçuk yıl kullanımını sağlamaktadır.  Yoğun iş hayatına sahip bayanların sabahları uzun makyaj sürelerinden kısaltarak hafif makyajlarla dışarı çıkabilme olanağını sağlar.

Erkek Kaş Dizaynı

Erkek kaş dizaynında öncü niteliğindeki kurumumuz bayanlar kadar erkek müşterlerimizede hizmet vermektedir. Seyrelmiş yer yer dökülmüş kaşlar microblading ile maskülen ifadeyi tamamlayacak şekilde kaşdaki eksiklik giderilir daha yoğun gösterilebilir. Düşük kaşlar çeşitli metodlarla kaldırılabilir kaş ortası veya diğer dağınık kaşlar lazer ile kalıcı olarak ortadan kaldırılabilir. Uzun yıllardır erkek müşterlerilerde maskülen ifade doğurabilen bu konuda vizyonu olan tek kurumdur.