İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, hayvan kılları veya sentetik maddelerden elde edilen yumuşak kirpiklerin özel bir yapıştırıcıyla tek tek kişinin kirpiğinin üzerine  diplerinden monte edililir. Böylelikle kirpik eklemeleri ile daha yoğun ve uzun görsellikler kazandırılır.  İpek kirpik uygulamasıyla kirpikler perma yapılmışcasına kıvrık ve estetik görünür.  Uygulama tekniklerine göre kişinin gözleri daha elips, çekik, büyük veya geniş gösterilebilir.
İpek kirpik uygulamalarının önerilen kullanım talimatları ve bakımları dikkate alındığında kişinin kendi kirpiklerine herhangi bir zararı bulunmamaktadır.  Her 3 hafta-1 ay arasında oluşan dökülmelerin tamamlanması ile 3 ay kullanım süre bulunmaktadır.

Protez Tırnak

Tırnağınızın üstüne uygulanan Protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına şekil vereyemenler için hazır bulunan uzun tırnaklardır. Protez tırnak gerçek tırnağızın üzerine bir kaç koruyucu maddeler konduktan sonra yapılmaktadır. Bundan dolayı kesinlikle gerçek tırnağınıza zarar vermemektedir. Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırı bulunmamaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılırsa sonra yaklaşık yarım sene boyunca kalabilir. Aynı zamanda dilediğiniz vakitte kolayca çıkarılabilir.