Microblading Kaş

Erkek Kaş Lazer

Erkek Kalıcı Kaş Lazer Epilasyon
Kalıcı kaş, zamandan tasarruf etmenizi ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Bunun sebebi ise kişilerin yoğun tempoda yaşadıkları hayatlarında, kaş alma, kaş düzeltme gibi sorunlara vakit ayıramamasıdır. Kalıcı kaş yalnızca kadınlara uygulanan bir güzellik işlemi değildir. Erkekler içinde ideal olan kalıcı kaş uygulaması doğru teknikler kullanıldığında mükemmel sonuç vermektedir.

Türkiye’de microblading kıl tekniği işlemi uygulamasını yaptırmak istiyorsanız, doğru ve güvenilir adres tercih etmelisiniz. Microblading tekniği ile kaşlarınızı yüz hatlarınıza göre şekillendirerek dolduruyoruz. Genellikle bu işlem için karar veren erkeklerde en yaygın soru ‘’ kaşlarım doğal görünmeyecek mi? ‘’ oluyor. Bu endişeye hiç gerek olmadığını, önceki uygulamalarımız ile kanıtlıyoruz. Kişiye özel bir işlem olan microblading özel teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Bu işlemden memnun kalanların sayısı çoğaldıkça, talep sayısı da artmaktadır. Erkeklerin güzellik/ yakışıklılık ihtiyaçlarına cevap vermek, görüntülerinden memnun kalmalarını sağlamak için yüz ifadesini bile etkileyebilen kaşların yapısı çok önemlidir. Eski yöntemlerle kaş düzeltme işlemine kıyasla kusursuz bir görünüm elde edilmiş olur. Microblading’in tanımı kalıcı makyaj uygulamasıdır. Erkek kalıcı kaş işlemi de bu kategoriye dahildir.

Microblading Kıl Tekniği İşlemi
Bu işlem hakkında özellikle acı hissedilip hissedilmediği konuşulur. Yüze bir müdahale yapıldığı için hafif batma hissetmeniz olasıdır fakat bu batma genel olarak rahatsızlık vermiyor şeklinde yorumlanır. Bunun sebebi is microblading yapılacak kısma anestezik losyon uygulanmasıdır. Bu sayede kişi kendini tedirgin hissetmez ve işlem esnasında huzursuz olmaz.
Erkek kalıcı kaş isteyen kişinin öncelikle yüz şekli, kaş yapısı, yaş aralığı dikkate alınır ve daha sonra kaş tasarımı yapılır.
Kaş tasarımına karar verildiğinde (uzman ve kişi arasında anlaşma sağlandığında) kıl efekti veren boya epidermis tabakasına uygulanır.
Microblading işleminin kalıcı olma süresi net değildir. Her cilt tipine göre farklılık gösterebilir. Genel olarak uygulamadan 1.5 yıl sonra kontürün yenilenmesi gerekmektedir.

Erkek Kaş Lazer Epilasyon
Erkek kaş lazer epilasyonu kaş düzeltme işlemidir. Bu işlem sayesinde erkekler de kaşlarına şekil verebilir ve sürekli kaşlarına müdahale etmek durumundan kurtulabilir. Günümüzde teknoloji böyle bir kolaylığa izin verirken zor işlemler ile uğraşmaya hiç gerek yoktur. Cımbız, kaş şekillendirmek için kullanılan bir numaralı alettir fakat hem çok fazla oyalar hem de kalıcı değildir. Erkek kaş lazer epilasyonu ise istenildiği takdirde kalıcıdır. Erkeklerde kaş epilasyonu 3 şekilde tercihe sunulur. İğneli epilasyon, microblading kaş tekniği ve diyot epilasyon verdikleri sonuç bakımından birbirinden bağımsızdır. İğneli epilasyon, kıl köklerine iğne batırılması ile gerçekleşir. Kalıcı lazer olarak bilinen diyot epilasyon ise kıl köklerinin yakılmasına verilen isimdir. Bu işlemden sonra tekrar istenmeyen şekilde tüy çıkmasının önüne geçilir. Mehmet Kandil Kaş Tasarımı ve Kaş Modelleri, görünümüne önem veren ama doğallıktan da ödün vermek istemeyen erkeklerin birinci adresidir.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

1
Merhaba,
nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by

Bize Ulaşın