Microblading Kaş

Erkek Adam Kaş Aldırır mı?

Yıl olmuş 2020, hala yok erkek adam kaş aldırır mı yok epilasyon yaptırır mı? Bırakalım artık önemli olan iç güzelliği yalanlarını, Ali Cengiz oyunlarını. Artık biraz daha da gerçekçi olsak, erkekliği ya da kadınlığı bu kadar basite indirgemesek, kendimizi olduğumuz gibi kabul etmekle birlikte bir tık fazlası için de elimizden geleni ardımıza koymasak? Nasıl olurdu? İşte şimdi bunun cevabını aramanın vakti.

İyi görünmek için ünlü ya da ekran önünde olmanız gerekmez. Sonuçta artık herkes blogger, herkes influencer. Ayakkabından atkına, saçından sakalına her şey bir like değeri taşıyor. Tehlikenin farkında mısın? Eğer bunda hemfikirsek ve photoshop programlarını gereğinden fazla kullandığımız su götürmez bir gerçekse o zaman bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Anahtar kelimemiz, çabasız güzellik. Ne şimdi bu dediğini duyar gibiyiz. Yani istersen on bin bakımından çık, istersen sabahtan akşama kadar ayna karşısından kalkma yine de bunu karşı tarafa belli etme. Normal görünmeye çalış başka bir deyişle. Sonuçta soluğu her gece başka bir kırmızı halıda almıyorsun değil mi?

 

Kendine Yeni Bir Sen Lazım!

 

Her şeyin tamam, arkadaşlarınla buluşmak için dışarı çıkıyorsun. E üst baş gıcır, ışık da iyi. Peki ne duruyorsun? Hay Allah! Yüzünde bir terslik var sanki, çektiğin selfieler içine bir türlü sinmiyor, fotoğrafların Instagram’da yeterli etkileşime ulaşamıyor. Epeyce bir süredir de bu durumun farkındasın halbuki. İnsanların içten içe seninle alay ettiğini düşünüyor, kapalı havada güneş gözlüklerine sığınıyor, ofiste bile şapkasız gezmiyorsun. Sanki bir şeyleri gizlemeye çalışıyorsun. Aslında ihtiyacın olan tek şey küçük bir dokunuş. Yüzünün hatlarını ortaya çıkaracak, seni 92 model İdo Tatlıses imajından kurtaracak. Sen de sıkılmışsın belli Küçük Emrah gibi kaşlarınla manşet olmaktan, hep bir melankoli, hep bir dram. Yapman gerekense sadece ufak bir hamle. Haydi!

 

Neden daha iyi görünmeyesin? Neden caddede, AVM’de başın dik yürümeyesin? Evet, hormonlarınla başa çıkabilir, onları seni balta girmemiş ormanlar gibi göstermesine karşı koyabilirsin. Merak etme acımayacak. Başta biraz farklı gelebilir fakat eskisinden çok daha iyi görüneceğine şüphemiz yok. Haydi şimdi aynalara daha özgür bakma, kendine güvenen selfie’ler çekme zamanı! Potansiyelini görmeye hazır mısın?

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

1
Merhaba,
nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by

Bize Ulaşın