Dudak Dolgusu:

Dudakları olduğundan daha kalın ve dolgun gösteren estetik işlemidir. Dudak dolgusu işlemi her yaşta uygulanabilmektedir. Önemli olan bu işlemin doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde uygulanmasıdır. Kişilerin dolgu dudak yaptırmasının sebebi, dudaklarının kalınlığını beğenmemesi yada , zamanla dudak çevresinde oluşan kırışıklığın giderilmesi adına tercih sebebi olabilmektedir. Dudak dolgusunun bir çok modeli vardır. Geçici dudak dolgusu, kalıcı dudak dolgusu, doğal dudak dolgusu, üst dudak dolgusu olarak bilinir. Kişinin seçimine bağlı olarak dudak yapısının uygunluğuna göre bir yöntem belirlenmektedir.

Dudak Dolgusunda Yeni Yıla Yeni Dudak Özel Kampanyası

Dudak Dolgusu İşlemi Nasıl Uygulanır?

İnce dudaklara sahip olan kişilerin tercih ettiği dudak dolgusu bir başka isim ile dudak estetiği işleminin bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dudak kalınlaştırma işleminde vücutta da bulunan Hyalüronik asit dolgu maddesi kullanılır. Bu dolgu maddesinin vücuda bir zararı yoktur

.

  • Dudak kalınlaştırma işlemi 20-25 dakika süren bir işlemdir.
  • Dudak bölgesi uyuşturularak yapılır. Bunun için anestezik bir krem kullanılır.
  • Hyalüronik asit ile uygulanan bu işlemde ince bir iğne kullanılarak ilgili bölgeye enjekte edilir.
  • Kullanım süresi ürüne göre farklılık göstermektedir. Genel olarak verilen süre 6-12 aydır.
  • Dudak estetiği işlemi genetik yapıya bir etkisi yoktur. Bulunan yapıyı daha dolgun ve hacimli gösterme işlemidir.
  • Genellikle ilk seansta etki görülebilmektedir. Dudak yapısına göre değişkenlik gösteren bu durum bazı kişiler için 2-3 seansta etki gösterebilmektedir.
  • Aynı gün içerisinde hasta günlük yaşantısına devam edebilir. Tek dikkat edilmesi gereken şey 1 gün boyunca dudağa çok soğuk ve çok sıcak sıvı teması bulundurmamak gerekir.

Dudak Dolgusu işlemi öncesinde yapılması gereken şeyler:

  • Dudak dolgusu işleminizin daha kalıcı ve daha sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorsanız, işlemi yaptırdığınız yere özen göstermeniz gerekmektedir. İşinde profesyonel en iyi dudak dolgusu yapan doktoru seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Uzman ekibimizle yıllardır dudak dolgusu, dudak büyütme işlemlerinde önemli yerlere konu almış bir ekibiz.
  • Sigara kullanımı işlem uygulamasından 1 hafta önce bırakılmalıdır.
  • Yanlış bir yer seçim ile istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.

Dudak estetiği işlemi oldukça çok talep gören bir işlemdir. Ama zamanla dolgunluğunu kaybedebilmektedir. Kullanıcılar için dudak dolgusunun ne kadar kalıcı olduğu merak konusu olmuştur. Özel salonumuzda uygulanan bu işlemi yaptırmak isteyenler genellikle doğal dudak dolgusunu tercih etmektedir. Böylelikle hem daha doğal hem de daha estetik bir görünüm kazanmış olacaklardır. Bu konuda en önemli nokta dudağa ne kadar hacim verileceği, ve tasarımın düzgün yapılması gerekir. Doğal dudak dolgusu uzman estetik cerrahlar tarafından yapılması gerekir. Daha dolgun ve güzel dudaklara sahip olmak istiyorsanız uzman ekibimize başvurabilir bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Son zamanlarda en sık kullanılan bir yöntem olarak bilinen ışık dolgusu ; Cilde ışık verilmesi ile üretilmiş bir mezoterapi işlemidir. Aynı zamanda dolgu işlemlerinde de öncü rol oynamaktadır. Ürün içerisinde htalüronik asit bulunur. Cilde bir zararı olmayan bu ürünün, vücudunda tekrar yapılandırma özelliğine sahiptir. Işık dolgusu diğer çeşitlere göre kalıcılık düzeyi daha farklıdır. Işık dolgusunda yapılan işlemin süresi 1-1,5 yıla kadar sürebilmektedir.

Dudak silikonu yaptırmak isteyen kullanıcılar genellikle dudak dolgusu fiyatlarındançekindikleri için işlemi yaptırmayı erteleyebiliyor ya da bu işlemden vazgeçebilmektedir. Bazı firmalar fazla fiyat alımı yapıp , işlemler konusunda da kullanıcı mağdur edebilmektedir. Bu tür sorunları yaşamamak adına işlemi yaptırmadan önce detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Araştırma yaparken ; Kalıcı dudak estetiği fiyatları , en iyi dudak dolgusu, gibi konular detaylı bir şekilde araştırılması gerekir.

İşinde uzman kadromuz ile yıllardır bu işlemleri yapmaktayız. Kullanıcılarımıza En iyi dudak estetiği fiyatlarını verip, en kaliteli hizmeti vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.

1
Merhaba,
nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by

Bize Ulaşın